ניתוחי גוף

הטיפולים שלנו:

נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו פרטיכם בטופס הבא:

כאן יבוא טופס

11
12
15
16

ניתוחי גוף

מתיחת בטן

מידע כללי על ניתוח מתיחת בטן 

ניתוח מתיחת הבטן (Abdominoplasty) נותן פתרון למנותחים בעלי בטן חסרת פרופורציות (כרס בפרט ושבטנם נפולה בכלל). בניתוח מסירים שומן ועור עודפים מהבטן האמצעית והתחתונה. בנוסף, מחזקים את שרירי הבטן כך שיהיו מתוחים, ישרים וחטובים. תוצאות הניתוח מרשימות ולאחריו מתקבלת בטן שטוחה וחזקה. 

הניתוח אינו מהווה תחליף לירידה במשקל ולפעילות גופנית, לכן מומלץ לנסות להרזות באמצעים אחרים לפני כניסה לניתוח זה. גברים ונשים יכולים לעבור את הניתוח בכל גיל, במיוחד לפתרון מצבים אסתטיים של חוסר פרופורציה בין מבנה הבטן לשאר הגוף. 

במהלך ההריונות יש מתיחה של דופן הבטן כולל השרירים והעור שלה והם נהיים חלושים ורפויים, לכן הניתוח נותן מענה יעיל גם לנשים לאחר מספר הריונות. מומלץ לבצע ניתוח מתיחת בטן כאשר לא מתוכננים הריונות נוספים. 

האנשים אשר עברו את הניתוח מדווחים על שביעות רצון רבה מתוצאותיו ועל שיפור רב בבטחון והערכה העצמיים. על מנת להעלות את הסיכוי לשמירה על תוצאות מרשימות אלו למשך שנים, מומלץ להקפיד על תזונה נכונה ופעילות גופנית קבועה. 

לפני הניתוח 

לפני שמחליטים על ניתוח מתיחת בטן מומלץ להתייעץ עם מנתח פלסטי מנוסה ולתאם איתו ציפיות בנוגע לתוצאה הסופית הרצויה. במידה ומדובר באיזור הבטן התחתונה בלבד ומתחת לטבור ניתן לבצע מתיחת בטן "מופחתת" רק לאיזור זה. במידה והמנותח מעוניין בהסרה של עור ושומן עודפים מאיזורים נוספים (למשל, מעל הטבור) יש צורך בניתוח נרחב יותר. 

לאחר קבלת ייעוץ ראשוני ולפני שמבוצע הניתוח חשוב מאוד לבצע הערכה רפואית כוללת. בשלב הזה יש לעדכן את המנתח לגבי מצבים רפואיים אחרים באם קיימים (כמו מחלות, ניתוחים קודמים או רגישויות כלשהן לתרופות או לחומרים אחרים). 

בשלב הבא מומלץ להפגש עם הרופא המרדים. הרופא המרדים נמצא גם הוא בחדר הניתוח והוא אחראי על הרדמת החולה ושיכוך הכאבים. חשוב מאוד להפגש עם הרופא המרדים עוד בטרם הניתוח ולקבוע את אופי ההרדמה (לרוב הרדמה כללית). ההרדמה היא חלק חשוב בניתוח וחשוב שהרופא המרדים יהיה מנוסה. 

יש להיות בצום מלא שמונה שעות לפני הניתוח. 

דרכנו תוכלו לחסוך אלפי שקלים על ניתוח מתיחת בטן, השאירו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לניתוח או הטיפול שאתם רוצים לעבור, ומרפאות נבחרות יחזרו אליכם עם הצעות אטרקטיביות לניתוח פלסטי או טיפול אסתטי.  מלאו פרטיכם בטופס משמאל ומנתחים פלסטיים מובילים בתחום מתיחת בטן יחזרו אליכם מידית עם הצעה אטרקטיבית.. 

 

 

שאיבת שומן

 

מידע כללי על ניתוח שאיבת שומן 

ניתוח שאיבת שומן נועד לצורך הסרת שומן עודף והפחתת היקף באיזורים השונים בגוף. כך ניתן באופן יעיל לעצב ולחטב את הגוף. הפעולה משפרת את הפרופורציות בין חלקי הגוף השונים ומביאה לשינוי משמעותי במראה הכללי. התוצאות מרשימות ומורגשות בהיקף המותניים , במידת הבגדים ובגזרה. 

שאיבת השומן אינה תחליף לנסיון הרזייה או פעילות גופנית סדירה . היא אינה מבוצעת כדי להפחית מהמשקל, אלא נועדה לתת פתרון לאותם אנשים שגם לאחר ירידה מוצלחת במשקל יבלטו בגופם אזורים מסוימים שאינם מחמיאים לגופם (למשל מבנה גוף בו היקף המותניים רחב, ישנה הצטברות שומן בבטן). 

המקומות המתאימים לשאיבת שומן הם הבטן, הירכיים, הישבנים, הגב והמותניים, השוקיים והקרסוליים, זרועות הידיים והסנטר. שאיבת השומן לא תהיה יעילה כאשר מדובר באיזורים בהם עור או שרירים רפויים, אז יש צורך בניתוח למתיחה של אותם איזורים (למשל מתיחת בטן או נתיחת ירכיים). 

הניתוח מיועד לנשים ולגברים כאחד, המעוניינים לשפר את המראה הכללי שלהם. מטופלים רבים מדווחים על השינוי לאחר הניתוח כחוויה מוצלחת המשפרת משמעותית את הבטחון העצמי. 

פיזור השומן בגוף נקבע ע"י מספר תאי השומן ומיקומם בגוף, המושפעים באופן ישיר על ידי תזונה ותורשה. במהלך גיל ההתבגרות מתווספים תאי שומן לגוף (מתוך מטרה ביולוגית לאגור אנרגייה ולרפד את הגוף כדי לשמור על חומו) ובסופו נקבע עיצוב הגוף הסופי. לכן, את הניתוח כדאי לבצע רק לאחר גיל ההתבגרות. 

לפני הניתוח 

מומלץ להתייעץ עם מנתח פלסטי מנוסה בשאיבת שומן. חשוב להסביר לרופא באילו איזורים הנך מעוניין לטפל ולצמצם את היקפם, על מנת לוודא שמטרותיך מהניתוח יושגו. יש לתאם ציפיות מראש ולדבר על הכמות והנפח הרצויים לאחר הניתוח. לרוב מוציאים עד 3 ליטרים של שומן, אם כי בחלק מהניתוחים, כמות השומן המוצאת קטנה יותר. 

 לאחר קבלת ייעוץ ראשוני ולפני שמבוצע הניתוח חשוב מאוד לבצע הערכה רפואית כוללת. בשלב הזה יש לעדכן את המנתח לגבי מצבים רפואיים אחרים באם קיימים (כמו מחלות, ניתוחים קודמים או רגישויות כלשהן לתרופות או לחומרים אחרים). 

דרכנו תוכלו לחסוך אלפי שקלים על ניתוח שאיבת שומן, השאירו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לניתוח או הטיפול שאתם רוצים לעבור, ומרפאות נבחרות יחזרו אליכם עם הצעות אטרקטיביות לניתוח פלסטי או טיפול אסתטי.  מלאו פרטיכם בטופס משמאל ומנתחים פלסטיים מובילים בתחום שאיבת שומן יחזרו אליכם מידית עם הצעה אטרקטיבית..