ניתוחי חזה

הטיפולים שלנו:

נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו פרטיכם בטופס הבא:

כאן יבוא טופס

11
12
15
16

ניתוחי חזה

הקטנת חזה

ניתוח להקטנת חזה 

ניתוח הקטנת חזה מטרתו לעצב מחדש את החזה באופן שיראה פרופורציוני לצורת הגוף. 

עקרונית, ניתן לעבור ניתוח להקטנת חזה בכל גיל. 

בניתוח מסירים רקמה עודפת של בלוטות שומן, בלוטות שד ועור עודף , וכן ניתן גם להקטין את עטרת הפטמה (גודל היקף הפטמה). התוצאה היא חזה קטן יותר וקל יותר. חשוב לציין, כי המגע המתקבל הוא של שד אמיתי וטבעי, שכן בניתוח זה לא מכניסים שתלים לשד. זהו ניתוח יותר מורכב מאשר ניתוח להגדלת חזה, ולכן הוא גם נמשך יותר זמן (כ 2-3 שעות). 

לא ניתן להקטין חזה לכל גודל, היות והסרת הרקמה תלויה בראש וראשונה במבנה השד הראשוני. לפני הניתוח מומלץ להתייעץ עם מנתח פלסטי, המנוסה בניתוחי הקטנות חזה. כדאי לתאם ציפיות עם המנתח מראש: לדבר איתו על הגודל הרצוי והאם ניתן להגיע אליו. 

הסרה של יותר מדי רקמות פוגעת באספקת הדם לאזורים שונים בשד ועלולה לגרום נמק בפטמה ובעור. חשוב לברר מראש עם הרופא המנתח עד כמה הוא יכול להקטין את החזה והאם התוצאה תענה על הציפיות. קיימת אפשרות להקטנה נוספת של השד מספר חודשים לאחר ההקטנה הראשונית וזאת בניתוח נוסף. 

מדוע לעבור ניתוח להקטנת חזה

הסיבות לביצוע הניתוח יכולות להיות אסתטיות ו/או רפואיות. 

הסיבות הרפואיות השכיחות ביותר הן כאבי גב וצוואר. חזה כבד מדי עלול להוביל לכאבי גב וצוואר, עקמת של הגב, הכבדה על הנשימה וכן גירוי של העור מתחת לקפל השד. כמו כן, חזה גדול מדי עלול להקשות על ביצוע מגוון פעילויות גופניות. לאור זאת, מומלץ לבצע את הניתוח כאשר יש אינדיקצייה רפואית ברורה, שכן הניתוח יכול להקל על חיי המטופלת. 

הסיבות האסתטיות השכיחות הן לצורך שיפור המראה והבטחון העצמי או לאחר סיום ההריונות (שכן הניתוח עלול לפגוע ביכולת להניק). 

מידע חשוב לפני שהולכים לניתוח הקטנת חזה 

לאחר קבלת ייעוץ ראשוני ולפני שמבוצע הניתוח חשוב מאוד לבצע הערכה רפואית כוללת. בשלב הזה יש לעדכן את המנתח לגבי מצבים רפואיים אחרים באם קיימים (כמו מחלות, ניתוחים קודמים או רגישויות כלשהן לתרופות או לחומרים אחרים). 

בשלב הבא מומלץ להפגש עם הרופא המרדים. הרופא המרדים נמצא גם הוא בחדר הניתוח והוא אחראי על הרדמת החולה ושיכוך הכאבים. חשוב מאוד להפגש עם הרופא המרדים עוד בטרם הניתוח ולקבוע את אופי ההרדמה (לרוב הרדמה כללית). ההרדמה היא חלק חשוב בניתוח וחשוב שהרופא המרדים יהיה מנוסה

דרכנו תוכלו לחסוך אלפי שקלים על ניתוח הקטנת חזה, השאירו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לניתוח או הטיפול שאתם רוצים לעבור, ומרפאות נבחרות יחזרו אליכם עם הצעות אטרקטיביות לניתוח פלסטי או טיפול אסתטי.  מלאו פרטיכם בטופס משמאל ומנתחים פלסטיים מובילים בתחום הקטנת חזה יחזרו אליכם מידית עם הצעה אטרקטיבית.. 

הרמת חזה

 

מדוע יש צורך בניתוח הרמת חזה? 

ניתוח הרמת חזה נועד לעצב מחדש את החזה וליצור מראה צעיר ומושך יותר במקרים של חזה נפול (חזה רפוי או חזה צונח) ושל שדיים אסימטריים (שדיים שאינם מגיעים לאותו הגובה). הניתוח משפר את המראה והביטחון העצמי של המנותחת. 

ניתן לעבור את הניתוח בכל גיל, בהתאם לצורך האסתטי ולדימוי העצמי של המנותחת, אך בשל הפגיעה האפשרית ביכולת להניק, מומלץ לבצע את הניתוח לאחר סיום ההריונות. לרוב מופיע מראה של חזה נפול לאחר ריבוי הריונות, הנקה ולאחר ירידה משמעותית במשקל. 

בעבר חשבו, כי הסיכוי לחזה נפול גבוה יותר אצל נשים שלא הולכות עם חזייה, אך סברה זו שנויה במחלוקת. מה שכן ברור הוא, שככל שהחזה גדול יותר, הוא עלול להיות נפול בגיל מוקדם יותר וזאת בשל השפעת כוח הכבידה אשר מופעל על שני השדיים. עוד ידוע, שישנם גורמים גנטיים, המשפיעים על הסיכוי להופעת חזה נפול. 

מה מומלץ לעשות לפני ניתוח הרמת חזה

לפני שמבוצע הניתוח ולאחר הייעוץ עם הרופא המנתח, חשוב מאוד לבצע הערכה רפואית כללית. בשלב הזה יש לעדכן את המנתח לגבי מצבים רפואיים אחרים, אם קיימים (מחלות, ניתוחים קודמים, רגישות לתרופות או רגישות לחומרים אחרים). 

לפני הניתוח, חשוב לתאם ציפיות עם הרופא המנתח לגבי גודל החזה הרצוי (ניתוח הרמת חזה בלבד כרוך בהקטנתו), ולגבי מיקומה הרצוי והגובה הסופי של הפטמה, אשר תועלה מעלה בעת ההליך הניתוחי. את היקפה של הפטמה ניתן להצר, במידה והמנותחת מעוניינת בכך. 

ניתן לבצע ניתוח משולב של הרמת והגדלת חזה, כך ניתן גם להבליט את החזה על ידי הרמתו וגם להגדיל אותו. ניתוח זה מיועד לנשים שלהן חזה נפול והן מעוניינות גם בחזה גדול יותר. יש להדגיש שהסיכוי לצניחה חוזרת של החזה גדל בהכנסת שתל, וזאת בשל היותו כבד יותר. 
בנוסף, חשוב להיפגש עם הרופא המרדים, שכן גם הוא נמצא בחדר הניתוח והוא אחראי על הרדמת המנותחת ושיכוך הכאבים. לכן, כדאי שיהיה רופא מרדים מנוסה. 

דרכנו תוכלו לחסוך אלפי שקלים על ניתוח הרמת חזה, השאירו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לניתוח או הטיפול שאתם רוצים לעבור, ומרפאות נבחרות יחזרו אליכם עם הצעות אטרקטיביות לניתוח פלסטי או טיפול אסתטי.  מלאו פרטיכם בטופס משמאל ומנתחים פלסטיים מובילים בתחום הרמת חזה יחזרו אליכם מידית עם הצעה אטרקטיבית.. 

 

 

 

הגדלת חזה

 

 מהו ניתוח הגדלת חזה? 

בניתוח הגדלת חזה מוגדל נפח השדיים, צורת השדיים משתפרת והעור נמתח ונראה צעיר ורענן יותר. הניתוח, כאמור, משפר רבות את המראה ואת הביטחון העצמי של המנותחת. 

למי מיועד ניתוח להגדלת חזה

ניתוח זה מיועד לנשים בעלות חזה לא מפותח, נשים שאינן מרוצות מגודל החזה, נשים שאצלן כל שד בגודל מעט שונה ונשים לאחר הריון ולידה. ניתן לבצע את הניתוח לאחר סיום תקופת ההתבגרות המינית ובכל גיל. חשוב לציין, כי הניתוח אינו פוגע ביכולת להניק. 

שתלי הסיליקון 

הגדלת החזה מבוצעת, כאמור, על ידי הכנסת שתל סיליקון לתוך השדיים. הבחירה בשתל סיליקון בניתוחים אלו היא בשל המגע הנעים והתחושה הטבעית שהוא מעניק, לכן שתלים העשויים מסיליקון הפכו לפופולאריים יותר מסוגי שתלים אחרים. מקורו של הסיליקון בחול הים, ולאחר עיבוד מיוחד הוא משמש כשתל בשד. 

פורסמו בעבר טענות, כי הסיליקון משפיע לרעה על הגוף ואף עלול לגרום למחלות שונות, לרבות סרטן. מחקרים רבים שנערכו הראו בבירור, כי אין כל קשר בין שתלי סיליקון לבין מצבים רפואיים שונים. בנוסף לכך, מועלות טענות, שיש קשר בין מחלות של רקמות חיבור מסוימות לבין השימוש בסיליקון, אך אין תשובה חד משמעית על כך. לפי הידוע כיום ממחקרים ומניסיון של שנים רבות, חומר הסיליקון בטוח לשימוש, אינו מכיל מרכיבים רעילים ואינו יוצר תגובות אלרגיות. 

שתי הצורות הנפוצות של השתלים הן שתלים עגולים או שתלים אנטומיים בעלי צורה טיפתית. השתלים העגולים מעניקים נפח רב ואילו השתלים האנטומיים מחקים את צורת השד המקורי באופן יעיל יותר ולכן גם נמצאים בשימוש רב יותר. 

מה מומלץ לעשות לפני ניתוח להגדלת חזה

לפני שמחליטים על ניתוח להגדלת חזה כדאי להתייעץ עם מנתח פלסטי מומחה ובעל נסיון בניתוחי חזה. חשוב שתסבירי למנתח את ציפיותייך מהניתוח. לשם כך, מומלץ להגיע לייעוץ עם רשימה של שאלות ולהתרשם ממידת הסבלונות והמקצועיות של הצוות בכלל והרופא המנתח בפרט. 

היום ניתן, כבר בפגישת הייעוץ הראשונה, להתרשם מהשתלים השונים ולדמות את המראה הסופי לאחר הניתוח. ניתן לבקש מהמנתח או מהיועצת האסתטית, שידגימו לך את גודל השתל הרצוי עם חזייה מיוחדת הנקראת "סייזר" (באנגלית, מלשון מידה) . בעזרת הסייזר קובעים את המידה הרצוייה להגדלת החזה. ניתן גם לדמות את התוצאה הסופית באמצעות תוכנת מחשב. 

יש לבחור בגודל כזה שיתן מראה מצוין, אך לא יזיק ולא יפגע ברקמת השד (גודל גדול מדי עלול ללחוץ מדי ולהרוס אותה). השיקולים החשובים בבחירת גודל השד הרצוי הם: גודל החזה ביחס למבנה הגוף וגובהו, היחס בין השד להיקף בית החזה, המרחק בין שני השדיים וקו הפטמות, צורת שריר החזה, כמות העור והשומן ועובי רקמת השד הקיימת. 

כמו לפני כל ניתוח, חשוב ליידע את המנתח על טיפול תרופתי שאתם מקבלים, על רגישויות לתרופות או לחומרים אחרים. בנוסף לכך, חשוב ליידע את המנתח על מחלות, מצבים רפואיים אחרים או ניתוחים שעברתם בעבר. מומלץ לעבור בדיקות דם כלליות ובדיקת לחץ דם לפני הניתוח, כחלק מהערכה רפואית כוללת. 

לרוב, הניתוח מתבצע תחת הרדמה כללית מלאה. לכן, חשוב להיפגש עם הרופא המרדים, שכן גם הוא נמצא בחדר הניתוח והוא אחראי על הרדמת המנותח ושיכוך הכאבים. 

דרכנו תוכלו לחסוך אלפי שקלים על ניתוח הגדלת חזה, השאירו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לניתוח או הטיפול שאתם רוצים לעבור, ומרפאות נבחרות יחזרו אליכם עם הצעות אטרקטיביות לניתוח פלסטי או טיפול אסתטי.  מלאו פרטיכם בטופס משמאל ומנתחים פלסטיים מובילים בתחום הגדלת חזה יחזרו אליכם מידית עם הצעה אטרקטיבית..