ניתוח אוזניים

הטיפולים שלנו:

נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו פרטיכם בטופס הבא:

כאן יבוא טופס

11
12
15
16

ניתוח אוזניים

נועד ליצור מראה עדין במקרים בהם האוזניים בולטות או גדולות מדי אצל מבוגרים וילדים. אוזניים בולטות הן מום מולד , העלול לגרום למבוכה ולפגיעה בבטחון העצמי. המום נובע מעצירת ההתפתחות של הסחוס באוזניים במהלך ההריון, שכן צורת סחוס האוזן היא הקובעת את צורת האוזן החיצונית. 

האוזן הוא האיבר הראשון בגוף המגיע לגודלו הסופי כבר בטווח הגילאים 4-8 שנים, ומכאן שניתן להבחין במום ולטפל בו כבר בגיל צעיר זה, על מנת למנוע מהילד סבל חברתי. למעט מקרים בהם האוזניים בולטות במידה מועטה, אז מומלץ להמתין עד סוף ההתבגרות לבחינת אופציה ניתוחית, נהוג כיום לעבור את הניתוח מוקדם ככל שניתן. 

הזוית התקינה בין אפרכסת האוזן לצידי הראש הינה בין 15 ל-30 מעלות. כאשר האוזניים בולטות, הזוית רחבה הרבה יותר ועלולה להגיע לקרוב ל-90 מעלות. 

בניתוח לתיקון אוזניים המטרה היא ליצור מראה אוזניים פחות בולט. ניתן גם להקטין את גודל האוזן ולא רק להצמידה לצידי הראש. קיימים מקרים בהן רק אוזן אחת גדולה ובולטת ואז ניתן לבצע את הניתוח באוזן אחת בלבד. לרוב, יעדיף המנתח לנתח את שתי האוזניים, שכן אז התוצאות מדוייקות יותר. 

לפני הניתוח 

חשוב להתייעץ עם מנתח מומחה ומנוסה בניתוחי אוזניים, לרוב מנתח אף אוזן גרון או מנתח פלסטי. בפגישת הייעוץ חשוב לתאם ציפיות עם המנתח לגבי המראה הסופי של האוזניים מבחינת גודל, צורה וזווית. 

הניתוח מבוצע תחת הרדמה כללית (בה מרדימים את המנותח והוא ישן במהלך הניתוח) או הרדמה מקומית (בה המנותח מטושטש מעט ולא מרגיש את איזור הניתוח). לפני הניתוח, כחלק מההכנות לקראתו מתקיימת פגישה עם רופא מרדים ונבנית תוכנית הרדמה, המתאימה למנותח באופן ספציפי. 

דרכנו תוכלו לחסוך אלפי שקלים על ניתוח הצמדת אזניים, השאירו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לניתוח או הטיפול שאתם רוצים לעבור, ומרפאות נבחרות יחזרו אליכם עם הצעות אטרקטיביות לניתוח פלסטי או טיפול אסתטי.  מלאו פרטיכם בטופס משמאל ומנתחים פלסטיים מובילים בתחום הצמדת אזניים יחזרו אליכם מידית עם הצעה אטרקטיבית..