ניתוח עפעפיים

הטיפולים שלנו:

נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו פרטיכם בטופס הבא:

כאן יבוא טופס

11
12
15
16

ניתוח עפעפיים

מי קהל היעד לניתוח עפעפיים? 

ניתוח עפעפיים, הקרוי גם Blepharoplasty, נועד לתת מענה לגברים ונשים, אשר עפעף צונח ונפול מפריע להם מבחינה אסתטית בשל המראה העייף שהוא מקנה להם. עיניים סגורות, עור עודף ונפול, עפעפיים כבדות , שקיות נפוחות מתחת לעיניים- לכל אלו פתרון יחסית פשוט ואלגנטי בדמות ניתוח העפעפיים. 

אצל אותם אנשים אשר העפעף צונח מתחת לקו הריסים ולמעשה מכסה חלק מהעין, תהיה גם הפרעה בשדה הראייה (כמו וילון אשר מכסה על החלק העליון של חלון). היות וזהו תהליך הדרגתי, לרוב לא שמים לב להצטמצמות זו בשדה הראייה, אך ניתן להבחין בו בקלות בבדיקת שדה ראייה אצל רופא עיניים בטרם הניתוח, במידה וקיים צורך. 

קיים עוד מקרה לניתוח עפעפיים והוא בילדים הנולדים עם צניחת עפעף או במבוגרים לאחר אירוע מוחי. הסיבה לצניחת העפעפיים במקרים אלו היא פגיעה בעצבוב שרירי העפעף, אך במקרים אלו התיקון הניתוחי עלול להיות מעט שונה. 

ניתוח העפעפיים צבר פופולאריות רבה בזכות העובדה, שהוא מעניק מראה נעורים רענן ויפה, התוצאות כמעט מיידיות, התגובות החיוביות מהסביבה ממהרות להגיע וכל זאת ללא מאמץ רב מצד המנותח/ת. 

דרכנו תוכלו לחסוך אלפי שקלים על ניתוח הרמת עפעפיים, השאירו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לניתוח או הטיפול שאתם רוצים לעבור, ומרפאות נבחרות יחזרו אליכם עם הצעות אטרקטיביות לניתוח פלסטי או טיפול אסתטי.  מלאו פרטיכם בטופס משמאל ומנתחים פלסטיים מובילים בתחום הרמת עפעפיים יחזרו אליכם מידית עם הצעה אטרקטיבית.. 


הסבר קצר לתופעה 

לכל עין עפעף תחתון ועפעף עליון. בד"כ כוח הכובד שעובד על העפעף העליון מושך אותו כלפי מטה ומצטבר עור עודף. שקיות מתחת לעפעף התחתון הן תוצאה של עודפי עור ושומן, המקיפים את העין ובולטים החוצה. שקיות מתחת לעיניים נראות גם אצל אנשים צעירים והסיבה לכך היא, כנראה, תורשתית. 

מה חשוב לדעת לפני ניתוח עפעפיים? 

לפני שמחליטים על ניתוח עפעפיים יש להיוועץ עם מנתח עפעפיים. כעיקרון, אין הגבלה לגיל ספציפי בו מבוצע הניתוח, אך לרוב מדובר באנשים מבוגרים. 

במידה וקו העפעף העליון חוצה את קו הריסים, רצוי לעבור בדיקת שדה-ראייה במכון עיניים או בקופת החולים, דבר שיעזור למנתח לבחור את צורת הטיפול הטובה ביותר. 

יש לשוחח עם הרופא המנתח ולהסביר לו מה בעפעפיים בדיוק מפריע לך: האם מדובר בשקיות בלבד או שמא העפעפיים העליונות מפריעות לך. חשוב להדגיש זאת בפניו, היות וכך ניתן לתכנן בצורה מדויקת יותר כמה רקמה להסיר ומהיכן. 

הרופא המנתח יכול להיות מנתח פלסטי מומחה בניתוחי עפעפיים או מנתח עיניים שהתמחה במיוחד בפלסטיקה של העיניים. 

במידה והנך נוטל/ת אספירין , קומדין או נוגדי קרישה אחרים יש להפסיקם בתיאום עם הרופא המטפל בטרם הניתוח (אספירין ניתן להפסיק עשרה ימים לפני הניתוח).